O MNĚ - PRAMICERR

NOVĚ
Title
Přejít na obsah
O MNĚ
ANEB JAK ZAČALA NAŠE SPOLUPRÁCEJe to už dlouhých 25 let, co pan Roman Jašek v roce 1995 začal vyrábět plechové pramice, příslušenství a doplňky. Svoji práci za ta léta dotáhl k dokonalosti. Jeho pramice byly vždy perfektně propracované a spolehlivé. To dokazovala spousta spokojených zákazníků, kteří se k němu vždy rádi vraceli. Nyní se rozhodl jít do zaslouženého pracovního důchodu. Svoje know-how ale předal jednomu nadšenému rybáři, který byl jedním z jeho skalních zákazníků...
A to jsem já, Rosťa. Nadšenec, co svůj volný čas zasvětil rybaření. Když jsem zjistil, že pan Jašek s výrobou lodí končí, přišla mi to velká škoda. Domluvil jseme se s ním, že bych od něj rád získal jeho know-how a že mi předá své zkušenosti.

Vyrábím pro Vás pramice tak, jako bych je vyráběl pro sebe! To znamená s maximální pečlivostí.
Aby ale ani pan Jašek úplně o svého koníčka nepřišel, domluvili jsme se, že si nechá výrobu příslušenství a doplňku na pramice.Od mala je mým koníčkem rybařina a s menší pauzou kolem 15ti let se jí věnuji prakticky pořád.
Začínal jsem u nás na vesnici na požární nádrži. Trávili jsme tam s klukama tolik času, že jsme snad ani nechodili domů.
Rybařina nás úplně pohltila. A jako každý mladý kluk jsem i já měl sny. Chtěl jsem být rybářem a chvilku jsem koketoval s myšlenkou, že půjdu na rybářskou školu, Bohužel to nevyšlo. Nakonec jsem začal pracovat s železem. U železa jsem zůstal až dosud.
Pří dlouhých nocích na rybách jsem si často říkal, že by bylo super dělat něco okolo rybaření, přírody atd. A nakonec se to povedlo.
Uplynula spousta let a já jsem poznal pana Jaška, který mi po  domluvě přenechal výrobu pramic, za což mu moc děkuji.
Konečně jsem začal dělat práci, která mě naplňuje! Splnil se mi tak můj klukovský sen! Motám se okolo vody, ryb a přírody.
Každý rybář a  dobrodruh jistě  ví o čem mluvím. Proto přeji všem, aby moli dělat práci, která je zároveň i jejich koníčkem. A hlavně Vám všem přeji, mějte štěstí na super lidi, tak jako jsem v poslední době měl já.

Ať se Vám daří...

Rosťa
Návrat na obsah